loading

Części i akcesoria


Sprzedaż części i akcesoriów
 

Siła marki Opel polega nie tylko na doskonałych produktach, ale też na unikalnych relacjach, jakie mamy z naszymi Partnerami. Klub Handlowy Opel to unikalny program przygotowany specjalnie z myślą o firmach z branży motoryzacyjnej, współpracujących z naszymi dealerami.
 

Klub gwarantuje swoim uczestnikom najkorzystniejsze warunki współpracy i pomoc ułatwiającą zakup oryginalnych części i akcesoriów marki Opel.
 

Przynależność do Klubu jest bezpłatna. Jest ona proponowana przez Opla tym firmom, które są z nami związane długotrwałymi, partnerskimi relacjami oraz tym, które współpracę taką pragną nawiązać.
 

Członkowie Klubu otrzymują:
 

  • niemożliwe do uzyskania w inny sposób wyjątkowe zniżki na zakup oryginalnych części i akcesoriów marki Opel,
  • pakiet materiałów marketingowych i technicznych ułatwiających sprzedaż,
  • Kartę Członkowską z indywidualnie przypisanym numerem, pozwalającą na zakupy z rabatem u każdego dealera Opla na terenie całego kraju. Partnerzy programu mogą zamawiać każdą ilość potrzebnych części i akcesoriów z naszej bogatej oferty, obejmujacej ponad 130 000 pozycji katalogowych. Zamówienia, nawet te nagłe, realizowane będą terminowo, w czasie najkrótszym z możliwych. Wszystko to dzięki nowoczesnej bazie magazynowej znajdującej się w Polsce.
Kontakt z serwisem: serwis@autotorun.com.pl

 

 

Do góry