loading

Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wyślij CV wraz z listem motywacyjnym na adres opel@autotorun.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Sprzedawca samochodów, Blacharz, Lakiernik, Pracownik recepcji działu blacharsko - lakierniczego

Sprzedawca samochodów

WYMAGANIA

Znajomość branży i lokalnego rynku,
Komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
Umiejętność szybkiego i trafnego rozpoznania potrzeb rozmówcy,
Wysoka kultura osobista,
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów,
Znajomość pakietu MS Office,
Ważne prawo jazdy kat.B.

GŁÓWNE ZADANIA:

Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami korporacyjnymi,
Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami,
Prowadzenie dokumentacji transakcji sprzedaży,
Realizowanie założeń jakościowych i ilościowych,

Blacharz, Lakiernik

WYMAGANIA:

- D
oświadczenie w naprawach pojazdów,
- Wykształcenie techniczne,
- Zainteresowanie motoryzacją,

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- Przyjazną atmosferę
pracy.

Do góry